Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd.

 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
Markalar Bergman
No. Çalışanları 30~50
Yıllık satış 2000000-5000000
Yıl kurulan 1998
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Guangzhou Bugeman Mechanical Seal Co., Ltd. tasarım, geliştirme, üretim, satış ve hizmeti entegre eden kapsamlı ve profesyonel bir sızdırmazlık şirketidir.Çin'in doğusunda, batısında, güneyinde ve kuzeyinde üstün coğrafi konumu, iyi gelişmiş ulaşım ve ürün hizmetleri ile Çin anakarasının güney kesiminde yer alan Guangzhou, markaları ülkede iyi bilinmektedir.Ürün teknolojisi, mekanik salmastra standardına sıkı sıkıya uygun olarak üretilmektedir.Uygulama kapsamı, mekanik ekipmanın tüm dinamik ve statik sızdırmazlık durumlarını kapsar.Uygulama alanları, elektrik santralleri, kimya endüstrileri, havacılık, denizcilik, gemi yapımı, otomobil, ilaç, gıda, tekstil, baskı ve boyama endüstrilerine geniş ölçüde nüfuz etmiştir.

 

Şirket, ileri üretim teknolojisine, profesyonel teknisyenlere ve sıkı test prosedürlerine sahiptir.Şirketin ürünleri arasında Grundfos, Flygt, ITT, Wilo, Lowara, Leo, Chuanyuan, Southern, Kaiquan, Dongfang, Liancheng, New Territories, AVIC, Hyundai, Yuanli, Guangyi, Baiyun, Ling Xiao, Ken Fulai, Yuehua, Guangfeng, vb. .... Mekanik salmastralar, kartuş contalar, metal körüklü contalar, sıvı contalar, lastik körüklü contalar, otomobil su contaları, PTFE körüklü contalar, yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli pompalar için O tipi Halka, OEM conta, V tipi yağ keçesi, iskelet yağ keçesi, silisyum karbür, tungsten karbür, grafit, seramik.

 

Şirketin ürünleri Burgman, John Crane, AES, Chesterton, Flowserve ve Roter'ın benzer ürünlerinin yerini alabilir.Kanalizasyon arıtma, tarımsal sulama, petrol, kimya, elektrik, metalurji, ilaç, gıda ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Şirketin ürünleri, mükemmel işçilik, mükemmel kalite ve dayanıklılık ile yurtiçinde ve yurtdışında müşteriler tarafından iyi karşılanmaktadır.Muayene ve müzakere için fabrikayı aramak, yazmak ve ziyaret etmek için yurtiçinde ve yurtdışında yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!
Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili 0
Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. şirket Profili 2

Geçmiş

Guangzhou'daki yerel müşterilere mekanik contalar ve teknik danışmanlık sağlamaya adanmış 1998 yılında kuruldu.20 yıllık geliştirmeden sonra, Guangzhou Bugeman Mechanical Seal Co., Ltd., Güney Çin'in önde gelen mekanik salmastra tedarikçilerinden biri haline geldi.Ağırlıklı olarak çeşitli markaların pompaları için mekanik salmastraların tasarımına ve imalatına odaklanıyoruz ve gıda, petrokimya, kağıt yapımı ve nakliye gibi çeşitli endüstrileri kapsıyoruz.
 

Guangzhou Bergman Mechanical Seal Co., Ltd. kapsamlı bir kuruluştur.Firmamız birinci sınıf bir teknik ekibe sahip olup, ulusal ve uluslararası standartlara sıkı sıkıya bağlı kalarak, yüksek kalitede mekanik salmastralar üretirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.Ürünlerimiz zamanın testinden geçmiştir ve pazar tarafından kabul görmüştür.
Son 20 yılda şirket, 3.000 endüstriyel kuruluş müşterisine hizmet vermiş ve 300.000'den fazla sızdırmazlık ürünü dünya çapında faaliyet göstermekte ve kullanıcılar için değer yaratmaktadır.Bu bizim en büyük gururumuz.

 

Günümüzde petrol, doğalgaz, kömür gibi enerji alanlarında;kömür yakıtlı elektrik üretimi ve nükleer enerji gibi enerji alanları;çelik ve alümina gibi hammaddeler;kimyasal lifler, ilaçlar, tarımsal gübreler ve diğer kimyasal alanlar;Kükürt giderme ve denitrifikasyon, kanalizasyon arıtma ve yenilenebilir enerji kullanımı gibi çevre koruma alanlarında, Bergman'ın ürünleri giderek daha fazla kullanıcı tarafından anlaşılmakta, tanınmakta ve kullanılmaktadır.

 

20 yıldır ısrar ettiğimiz gibi gelecekte de sizlere istikrarlı ve uzun vadeli sıvı sızdırmazlık ürünleri ve hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.
 

Hizmet

Ürün tedariği: mekanik contalar, paketleme ambalajı, sac contalar, kauçuk ve plastik yağ keçeleri ve sızdırmazlık yardımcı sistemleri gibi bir dizi sızdırmazlık ürünü sağlayın.

Teknik destek: Müşterilere çok yönlü sızdırmazlık teknolojisi sağlamak için ücretsiz sızdırmazlık teknolojisi danışmanlığı sağlanmaktadır.

Teknik hizmetler: teknik seminerler, teknik rehberlik ve kurulumda yardım dahil.
 

İyi itibarı, birinci sınıf ürün kalitesi ve hizmeti, kıdemli endüstri deneyimi ve güçlü teknik gücü ile Guangzhou Bergman Sealing Parts Manufacturing Co., Ltd., kullanıcılardan oybirliği ile övgü aldı!Mekanik salmastra ürünleri uzun süre ağır çalışma koşullarında çalıştırılırsa arızalanma ihtimalinin olması kaçınılmazdır.Bu nedenle satış sonrası hizmet her zaman şirketin büyük önem verdiği iş bağlantılarından biri olmuştur.
Her şirket müşterisinin çıkarlarını korumak için.Şirketimiz satış öncesi ve satış sonrası servis talimatlarını yerine getirir:

İade ve Değişim Hizmetinin Açıklaması:
Firmamızın ilgili ürünlerini geri gönderirseniz, lütfen arıza nedenini, gönderilen çeki listesini ve iletişim bilgilerini belirtiniz.Yukarıdaki içeriği doldurmamanız durumunda firmamız, sorununuzu zamanında teslim alıp çözebileceğinizi garanti etmemektedir.
Firmamızın ilgili ürünlerinden memnun değilseniz, malları teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilir ve değiştirebilirsiniz ve ortaya çıkan navlunu (malların, ambalajın ve aksesuarların bütünlüğünü sağlamak için) taşımanız gerekir. ikincil satışlar)
"Çin Halk Cumhuriyeti Tüketici Haklarının Korunması Kanunu", "Çin Halk Cumhuriyeti Ürün Kalite Kanunu" ve ilgili yönetmeliklere göre, firmamızdan ürün satın alan tüm kullanıcılar, lütfen bu sayfadaki detaylı tanıtımı dikkatlice okuyunuz.
 

Firmamızın satılan ürünlere duyduğu güvene istinaden iade ve değişim için aşağıdaki taahhütlerde bulunuruz:
1. Firmamızdan satın aldığınız ürünü teslim aldıktan sonra istediğiniz gibi olmadığını fark ederseniz, kalite sorunu olmasa bile, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde (faturaya tabi) firmaya gönderebilirsiniz. Malların miktarı) Şirket, malları iade etmeyi ve değiştirmeyi teklif eder ve ortaya çıkan gidiş-dönüş navlun müşteri tarafından karşılanacaktır;Satın almış olduğunuz üründe kalite sorunu olması durumunda, teknik ekibimiz tarafından size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde sorunun bizden kaynaklandığı teyit edilecektir.Firmamız ürünü değiştirecek veya iade için ürünü iade edecek olup, gidiş-dönüş navlun firmamız tarafından karşılanacaktır.
   

2. Aşağıdaki durumlarda şirketin iade ve değişim vaadinden yararlanılamaz:
Ürün anormal şekilde kullanılmış veya anormal koşullarda saklanmış;yanlış kurulum;sıvı sıçramasının neden olduğu hasar;ürünün normal aşınması ve yıpranması;iade edilen ürünün dış ambalajı eksik;arızi ürün ve iade edilen ürünün ekli bilgileri eksik;iade Ürün faturaları veya makbuzları kaybolur, değiştirilir veya hasar görür;garanti kartı doldurulur ve garanti süresi aşılır;

Ekibimiz

Şirket, kullanıcıların en kaliteli hizmeti ve en iyi getiriyi alabilmeleri için mekanik salmastraların teknik ve endüstri geliştirme özelliklerini yakından takip eden, şirketin ana omurgası olarak bir dizi lisans ile makul bir yetenek yapısına sahiptir.

 

Son yirmi yılda, tüm şirket çalışanlarının aralıksız çabaları sayesinde şirket, birçok teknisyeni olan yetenekli bir şirket haline geldi.Şirket, teknolojinin tanıtımına ve ekipmanın yükseltilmesine dikkat ediyor, aktif olarak gelişmiş üretim ekipmanlarını tanıtıyor ve sürekli olarak yeni gelişmeler arıyor.Sektörü geliştirmek ve şirketi canlandırmak şirketin gelişim hedefi olup, kibirli veya sabırsız olmamak, titiz ve pratik olmak şirketin tutarlı çalışma tarzıdır.Geçtiğimiz birkaç yılda, şirketin mevcut başarılarına dayanarak, iç ve dış pazarlarda yer almak için aralıksız çaba sarf ettik.

 

Kuruluşundan bu yana şirket, sürekli olarak çeşitli teknolojilere hakim oldu, toplum için çok sayıda yüksek kaliteli ürün yarattı ve birçok işletme ile uzun vadeli dostane işbirliği ilişkilerini sürdürdü.

 

Şirketimizin ürünleri Grundfos, Flygt, ITT, Wilo, Lowara, Leo, Chuanyuan, Nanfang, Kaiquan, Dongfang, Liancheng, Yeni Bölgeler, AVIC, Hyundai, Yuanli, Guangyi, Baiyun, Ling Xiao, Ken Fulai, Yuehua, Guangfeng, vb. .... Mekanik salmastralar, kartuş contalar, metal körüklü contalar, sıvı contalar, lastik körüklü contalar, otomobil su contaları, PTFE körüklü contalar, yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli pompalar için O tipi Halka, OEM conta, V tipi yağ keçesi, iskelet yağ keçesi, silisyum karbür, tungsten karbür, grafit, seramik... vb. seriler.

 

Evde, şirketimizin ürünleri ağırlıklı olarak ülke genelinde satılmaktadır.Dış ülkelere bakan firmamızın ürünleri Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve Doğu Asya'ya satılmaktadır.Zamanında teslimatı sağlamak için yeterli envanterimiz var.Ürün modelinizin doğru seçimi için deneyimli bir teknik danışmanlık ve verimli, birinci sınıf hizmet pazarlama ekibimiz var.

 

Güçlü teknik gücü, yüksek kaliteli ürünler, birinci sınıf pazarlama ve satış sonrası servis en iyi seçiminizdir!

Mesaj bırakın