Üretim hattı

Bergman Mechanical Seals Co., Ltd. mekanik salmastra üretiminde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.Fabrika vasıflı işçiler, Ar-Ge, satış, lojistik, operasyonlar ve satış sonrası departmanları içermektedir.10 milyon yuan'dan fazla yıllık satışla, ürünler doğu, batı, güney ve kuzeydeki çeşitli ülkelerden geçiyor.
Son 20 yılda şirket, 3.000 endüstriyel kuruluş müşterisine hizmet vermiş ve 300.000'den fazla sızdırmazlık ürünü dünya çapında faaliyet göstermekte ve kullanıcılar için değer yaratmaktadır.Bu bizim en büyük gururumuz.

 

Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

OEM / ODM

Şirket, gelişmiş üretim ekipmanlarına, gelişmiş üretim teknolojisine ve teknik personele sahiptir ve uluslararası standartlara ve kullanıcıların özel gereksinimlerine tam olarak uygun olarak yüksek kaliteli mekanik salmastra ürünleri üretmektedir.Şirketin çeşitli mekanik salmastraları ve çeşitli endüstriyel kauçuk ürünleri oldukça popülerdir.
Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

Ar-Ge

Yıllar boyunca, şirket sürekli olarak yenilik yapıyor ve kendini yeni ürünlerin araştırma ve geliştirmeye adadı.Şirket, bilgisayar ağı yönetimini, gelişmiş üretim ekipmanlarını ve eksiksiz test araçlarını tam olarak uygulamak için bir dizi yüksek kaliteli teknik ve yönetim personeline sahiptir.Yıllar boyunca şirket, ülke çapında ve yurtdışındaki kullanıcılarla yüksek kaliteli ürünler, iyi hizmetler ve rekabetçi fiyatlar ile pazarı sürekli olarak genişletmeye odaklandı.
Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Mesaj bırakın