Sıhhi Pompa Bileşeni Mekanik Salmastra 25mm SPX Yüksek Basınç

Menşe yeri Guangzhou, Çin
Marka adı Bogeman
Sertifika ISO SGS
Model numarası SPX
Min sipariş miktarı 1 parça
Fiyat US $ 118-668/PCS
Ambalaj bilgileri kutu
Teslim süresi 20 / gün
Ödeme koşulları L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 600 / AY
Ürün ayrıntıları
model SPX spesifikasyon Mil deliği 25-80mm
Malzeme ARABA SSIC EPDM kullanım dengesiz
marka Bergman Menşei Guangzhou, Çin
Vurgulamak

25 mm Bileşenli Mekanik Salmastra

,

80 mm Bileşenli Mekanik Salmastra

,

80 mm Mekanik Salmastra

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Sıhhi Pompa Bileşeni Mekanik Salmastra 25mm SPX Yüksek Basınç

 

Mekanik Salmastra SPX -45 50 60 80 Sıhhi Pompa Keçesi Mekanik Salmastra

 

Temel bilgi.

Model numarası.
SPX
Tip
Yüksek Basınç Contası
Denge
Standart
ABS Pompa Contası
Dalga Yaylı Conta
Pompaj Mühür
Dalga Yaylı Conta
Sulzer Dalgıç Pompa Contası
Tek Yaylı Conta
Mikser Contası
Mekanik mühür
Su Altı Karıştırıcı M-150
Salmastra
Pompa AFP & Vup
Pompa Contası
Jumbo Mühür
Mekanik Pompa Contası
pirana mührü
Bileşen Contası
Fr50/50-26
Fr50 Mühür
Fr80/80-26
Fr80 Mühür
Marka
Bergman
Taşıma Paketi
Nötr ambalaj
Şartname
bütün boyutlar
Menşei
Çin
GTİP Kodu
84842000


Sıhhi Pompa Bileşeni Mekanik Salmastra 25mm SPX Yüksek Basınç 0Sıhhi Pompa Bileşeni Mekanik Salmastra 25mm SPX Yüksek Basınç 1

 

Biz bir üreticiyiz.Tüm mühürlerin toplu envanteri vardır ve size hızlı bir şekilde gönderilebilir.Sizi 3 gün içinde küçük miktarlarda göndereceğimize söz veriyoruz. Gelişmiş teknoloji, mükemmellik, orijinalin yerini alın

 

1. Aralarında CR(N), NB, NK, CLM, LP, TP, vb. bulunan çok çeşitli Grundfos® pompaları için farklı mekanik salmastra modelleri. Çeşitli malzeme kombinasyonlarında ve farklı çaplarda mevcuttur: 12, 16, 22, 28, 33, vb. Ayrıca Sarlin® için mekanik contalar.Atık pompaları bölümü.Çeşitli malzemelerde mevcuttur: silisyum-grafit karbür, silisyum karbür-silikon karbür;EPDM ve FKM elastomerleri ile kombine edilmiştir.
2. Gorman-Rupp® pompaları için farklı referanslar için mekanik salmastralar mevcuttur.Temiz su, kanalizasyon, petrol endüstrisi, tarım ve diğerlerinin transferi için özel modeller.
GRN-38'1
3. Fristam® pompaları için mekanik contalar.En standart çaplarda geniş model ve malzeme yelpazesi: 22,30 ve 35 mm.En iyi bilinen pompa modelleri için farklı montaj olanakları: FP, FL ve FT.
4. Flygt® ve Grindex® atık su pompalarıyla uyumlu geniş mekanik salmastra yelpazesi.Bu mekanik salmastralar, pompada herhangi bir değişiklik yapmaya gerek kalmadan kolay ve hızlı kurulumlarıyla öne çıkar.Paslanmaz çelikten ve katı tungsten karbürden üretilmiştir.Kurulumları için özel aletler gerekli değildir.
5. EMU® pompaları için mekanik contalar.İki statik yüz ve bir dönen yüz alırlar.Komple conta veya yedek yüzleri tedarik edebiliriz.
6. Ebara® pompaları için farklı mekanik salmastra tasarımları, karbür-silikon karbür ve grafit-alüminyum oksit kombinasyonlarında tek ve çift salmastra.
7. Tüm Calpeda® pompa tipleri için mekanik contalar: santrifüj pompalar, çok kademeli, dalgıç.Geniş bir malzeme yelpazesinde farklı mekanik salmastra modelleri.
8. APV® pompaları için uyumlu mekanik contalar: Puma, ZMA, ZMB, ZMD, ZMS, ZMH, ZMK.Rosista® ve Pasilac®, W ve W+.APV Howard® pompaları ve Crepaco Clean Line® için özel contalar gibi dalga yaylı bazı tasarımlar.Hepsi genel olarak meyve suları, süt ve içecekler gibi sıvılarla çalışmaya uygun malzemelerden üretilmiştir.
9. Allweiler, Mekanik salmastraların basit tasarımı, basit ancak bu tip pompalar için özel ölçülere sahiptir.
10. Alfa-Laval® pompa serisi CM, FM, MR, LKH,GM ve ALC için uyumlu farklı mekanik salmastra modelleri.Ayrıca lobüler SSP ve SR pompa çeşitleri için modeller.Tungsten karbür, silisyum karbür, grafit gibi farklı malzeme kombinasyonlarında mekanik salmastralar;farklı elastomer türleri ile kombine edilmiştir: NBR, EPDM ve FKM.
11. ABS® dalgıç pompalara özel atık su arıtımı için mekanik contalar.Farklı mekanik salmastra modelleri mevcuttur: yağ haznesi mekanik salmastrası ve su mekanik salmastrası.

Sıhhi Pompa Bileşeni Mekanik Salmastra 25mm SPX Yüksek Basınç 2Sıhhi Pompa Bileşeni Mekanik Salmastra 25mm SPX Yüksek Basınç 3

 

Mekanik Contaların Sabitleme ve Uygulama Talimatları

 

1. Malzemeleri çalışma koşullarına ve ana makine ekipmanına göre eşleştirmek için Uygun mekanik contayı seçin.
2. Takılan mekanik salmastranın şaftı (şaft kovanı) için radyal etki sapması maksimum 0,04 mm, rotorun eksenel hareket değeri ise 0,1 mm'den fazla olmayacaktır.
3. Takılan mekanik contaların sabit halkasının conta kapağı (veya mil kapağı), conta yüzeyinin dikey derecesi maksimum 0,04 mm olmalıdır.
4. Mekanik salmastraları takarken, mil (mil kovanı), salmastra odası, salmastra yüzü ve mekanik salmastra yüzü
maksimum 0,04 mm olmalıdır.
5. Yüksek veya düşük sıcaklıktaki ortamları taşırken, alev alması kolay, patlaması kolay ortam ile. Su verme, durulama, soğutma ve filtreleme gibi uygun önlemlerin alınması için ilgili mekanik salmastra standartlarına başvurulmalıdır.
6. Mekanik salmastra takıldığında uygun yağlama seçilmelidir. Mekanik salmastranın montaj boyutu, montaj talimatına göre garanti edilmelidir.
7. Makine çalışmaya başlamadan önce, hermetik bölme orta dolu ve iyi yağlanmış olmalıdır. Hava sızdırmazlığının zarar görmesine neden olabilecek kuru sürtünme kesinlikle yasaktır.