Çok Kademeli Lowara Pompa Mekanik Salmastra 22mm Dengesiz LOWARA-22-X G9
Menşe yeri Guangzhou, Çin
Marka adı Bogeman
Sertifika ISO SGS
Model numarası LOWARA-22-X G9
Min sipariş miktarı 1 parça
Ambalaj bilgileri kutu
Teslim süresi 2 gün
Ödeme koşulları L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 1000 / ay
Ürün ayrıntıları
model LOWARA spesifikasyon Mil deliği 22mm
Malzeme ARABA SSIC EPDM kullanım dengesiz
marka Bergman Menşei Guangzhou, Çin
Vurgulamak
Lowara Pompa Mekanik Salmastra
22mm Lowara Pompa Mekanik Salmastra
22mm Lowara Mekanik Salmastra
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Mekanik Salmastra Lowara LOWARA-22-X G9 Çok Kademeli Pompa Mekanik Salmastra
Temel bilgi.
Model numarası.
Lowara pompa contası
Tip
Lowara Pompa Contası
Denge
Dengeli
Mekanik mühür
Lowara Mekanik Salmastra
Pompa Contası
Lowara Mührü
İşlenmiş Mühür
Lowara Salmastra
Bileşen Contası
Mekanik mühür
Pompa Contası
Lowara Mekanik Salmastra
Salmastra
Lowara Mührü
Lowara Mekanik Pompa Contası
Tek Yaylı Conta
Apv Pompa Contası
silisyum karbür
Fristam Pompa Contası
Yaylı Mühür
Marka
Bergman
Taşıma Paketi
Nötr ambalaj
Şartname
bütün boyutlar
Menşei
Çin
GTİP Kodu
1. Lowara, Tri-Clover, Inoxpa vb. pompalar için eksiksiz bir mekanik salmastra yelpazesine sahibiz.
BGMG-14B Lowara pompa contası 14mm
BGM LWL-01-12mm ve 16mm Lowara pompa contası 12mm ve 16mm
BGM LWL-02-22mm Lowara pompa contası 22mm
Çok Kademeli Lowara Pompa Mekanik Salmastra 22mm Dengesiz LOWARA-22-X G9 0Çok Kademeli Lowara Pompa Mekanik Salmastra 22mm Dengesiz LOWARA-22-X G9 1Çok Kademeli Lowara Pompa Mekanik Salmastra 22mm Dengesiz LOWARA-22-X G9 2
GRN-38'1
3. Fristam® pompaları için mekanik contalar.En standart çaplarda geniş model ve malzeme yelpazesi: 22,30 ve 35 mm.En iyi bilinen pompa modelleri için farklı montaj olanakları: FP, FL ve FT.
8. Allweiler, Mekanik salmastraların basit tasarımı basit ama bu tip pompalar için özel önlemler.
Fabrika gerçek atış Üretim yeri Bitmiş ürün envanteri Sergideki katılımcılar
Çok Kademeli Lowara Pompa Mekanik Salmastra 22mm Dengesiz LOWARA-22-X G9 3Çok Kademeli Lowara Pompa Mekanik Salmastra 22mm Dengesiz LOWARA-22-X G9 4
Mekanik Contaların Sabitleme ve Uygulama Talimatları
2. Takılan mekanik salmastranın şaftı (şaft kovanı) için radyal etki sapması maksimum 0,04 mm, rotorun eksenel hareket değeri ise 0,1 mm'den fazla olmayacaktır.
3. Takılan mekanik contaların sabit halkasının conta kapağı (veya mil kapağı), conta yüzeyinin dikey derecesi maksimum 0,04 mm olmalıdır.