ChSt 55mm Kayar Kanatlı Pompa Mekanik Salmastralar Blackmer Tipi

Menşe yeri Guangzhou, Çin
Marka adı Bogeman
Sertifika ISO SGS
Model numarası Karamer -35/45/55
Min sipariş miktarı 1 parça
Fiyat US $ 168-268/PCS
Ambalaj bilgileri karton
Teslim süresi 2 gün
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 600/AY

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
modeli daha siyah spesifikasyon Şaft deliği 30-55mm
Malzeme ARABA ChSt kullanım manifold
marka Bergman Menşei Guangzhou, Çin
Vurgulamak

55mm pompa mekanik salmastralar

,

chst pompa mekanik salmastralar

,

blackmer tipi mekanik salmastra

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

55mm Kayar Kanatlı Pompa Mekanik Salmastralar ChSt Blackmer Tipi

 

Mekanik Salmastra Blackmer-30 35 45 55mm Kayar Kanatlı Pompa Mekanik Salmastra

 

Temel bilgi.nın-ninPompa Mekanik Salmastraları:

Model numarası.

Blackmer

Tip

Mouvex Pompa Contası

Denge

Dengeli

Mouvex Pompa Contası

Mekanik mühür

Mouvex Mührü

Pompa Contası

Mouvex

salmastra

Yağ Pompası Contası

Pompa Salmastrası

Mouvex Serisi Pompa Salmastrası

Mouvex Mührü

Blackmer Pompa Contası

Fok

Pompa Contası

Mouvex

Mekanik mühür

Mouvex Pompa Contası

Endüstriyel Pompa Contası

Mouvex Pompa Contası

Dalgıç Pompa Contası

Mekanik mühür

Sürgülü Kanatlı Pompa Contası

Blackmer Pompa Contası

Blackmer Mekanik Salmastra

Kanatlı Pompa Contası

Marka

Bergman

Taşıma Paketi

Nötr ambalaj

Şartname

22MM 35MM 40MM 45MM Mouvex Pompa contası

Menşei

Çin

HS Kodu

84842000

 

Blackmer Mouvex® pompaları için özel mekanik salmastralar.Mekanik salmastralar tungsten karbür malzemelerin sağlam tasarımı ve kapsüllenmiş o-ringler, çok çeşitli kimyasallara dayanıklı malzemeler.

22MM 30MM 35MM 40MM 45MM Mouvex Pompa contası

Trisun mühür modeli ve boyutu

Mouvex A serisi pompa mili boyutu

TSMVX-A-22

22mm

TSMVX-A-30

30mm

TSMVX-A-35

35mm

TSMVX-A-40

40mm

TSMVX-A-45

45mm

 

 

ChSt 55mm Kayar Kanatlı Pompa Mekanik Salmastralar Blackmer Tipi 0ChSt 55mm Kayar Kanatlı Pompa Mekanik Salmastralar Blackmer Tipi 1

Guangzhou Bogeman Mechanical Seal Co., Ltd., Guangzhou, Çin'de yer almaktadır.20 yılı aşkın bir süredir mekanik salmastra üreticisiyiz.Grundfos, Flygt, Lowara, ABS, ITT, Blackmer, APV, John Crane'in yerini alacak dünyaca ünlü su pompası mekanik salmastralarımız var.

 

Malzemeler:

Yüz: Karbon, SiC, SSiC, TC.
Koltuk: Seramik, SiC, SSiC, TC.
elastomer: NBR, EPDM, .
Metal: 304SS, 316SS.Diğer pompalar için de contalarımız mevcuttur:
1. Waukesha®, her tür endüstri için tasarlanmış pompalar için mekanik salmastralar: yiyecek, içecek, kişisel bakım, yaka, vb.
WK-T-30
WK-T-40
WK-T-50
WK-T-60
2. Wilo® pompaları için mekanik salmastralar.Bu pompalar tüm dünyada yemleme, iklimlendirme, su temini ve atık suların arıtılması amacıyla kullanılmaktadır.Farklı mil çaplarında iki mekanik salmastra modeli mevcuttur.
3. Tuchenhagen® pompaları için özel tasarımlar.Gıda endüstrisinde, özellikle süt ve meyve suyu işlemede kullanılan modeller.
TN-HG-25
TN-HG-30
4. Sıvı yakıt pompalama uzmanı Suntec® pompası için özel mekanik salmastra.
SNT-A-25
5. Someflu® pompaları için mekanik salmastralar, temiz veya kirli ancak kimyasal olarak aşındırıcı ürünlerle çalışmak üzere özel malzemelerden yapılmıştır.
6. Sedical sıcak ısıtma pompaları, evsel su temini ve endüstriyel pompalar için mekanik salmastralar.
SD-A-12
SD-A-18
SD-A-32
7. Atık suların endüstriyel sektöründe ısıtma devreleri ve su temini için pompa sistemlerinde uzman olan Salmson® pompaları için mekanik salmastralar.
SM-AC-18
SM-AC-28
SM-AC-38
8. Pumpex®, pompalar, atık su ile temasa uygun malzemeler için özel mekanik salmastra tasarımları.
9. Çeşitli uygulamalar için santrifüj pompalarda kullanılan pompalar için Marelli® mekanik salmastralar: temiz su, kanalizasyon vb.
10. Farklı Lowara® pompa modelleriyle uyumlu mekanik salmastralar.Çeşitli çaplarda ve malzeme kombinasyonlarında farklı türler: grafit-alüminyum oksit, silisyum karbür-silikon karbür, farklı elastomer türleri ile birleştirilmiş: NBR, FKM ve EPDM.
11. Diğerlerinin yanı sıra proses pompalama sistemleri ve ısıtma pompalarında uzman olan KSB® pompaları için mekanik salmastralar.
12. Johnson® pompaları için bu tip lobüler pompalara uygun dalgalı yay tasarımına sahip mekanik salmastralar.
13. Denizcilik endüstrisinde drenaj pompaları, motor soğutma ve kimyasalların transferi, aseptik uygulamalar vb. için endüstriyel pompalar olarak kullanılan Jabsco® pompaları için mekanik salmastralar.
14. Özellikle içecek, gıda ve ilaç endüstrilerinin sıhhi proseslerinde kullanılan pompalarda uzman olan Hilge® pompaları için mekanik salmastralar.
15. Hidrostal® pompalara uyumlu mekanik salmastralar.Bu özel tasarımları farklı mil çapları için inç cinsinden temin etme imkanı.
16. Atık su pompalama sistemine uygun mevcut Herborner® pompaları için mekanik salmastralar
HB-A-24
HB-A-28
HB-A-38
17. Çok çeşitli Grundfos® pompalar için farklı mekanik salmastra modelleri: CR(N), NB, NK, CLM, LP, TP, vb. Çeşitli malzeme kombinasyonlarında ve farklı çaplarda mevcuttur: 12, 16, 22, 28, 33, vb. Ayrıca Sarlin® için mekanik salmastralar.Atık pompaları bölümü.Çeşitli malzemelerde mevcuttur: silisyum-grafit karbür, silisyum karbür-silikon karbür;EPDM ve FKM elastomerleri ile birleştirilmiştir.
18. Farklı Gorman-Rupp® pompa referansları için mekanik salmastralar mevcuttur.Temiz su, kanalizasyon, petrol endüstrisi, tarım ve diğerlerinin transferi için özel modeller.
GRN-38'1
19. Fristam® pompaları için mekanik salmastralar.En standart çaplarda geniş model ve malzeme yelpazesi: 22,30 ve 35 mm.En iyi bilinen pompa modelleri için farklı montaj olanakları: FP, FL ve FT.

20. Flygt® ve Grindex® atık su pompalarıyla uyumlu geniş mekanik salmastra yelpazesi.Bu mekanik salmastralar, pompada herhangi bir değişiklik yapmaya gerek kalmadan kolay ve hızlı monte edilmeleri ile karakterize edilir.Paslanmaz çelikten ve yekpare tungsten karbürden üretilmiştir.Kurulumları için özel aletler gerekli değildir.

21. EMU® pompaları için mekanik salmastralar.İki statik yüz ve bir dönen yüz elde ederler.Tam contayı veya yedek yüzleri tedarik edebiliriz.

22. Ebara® pompaları için farklı mekanik salmastra tasarımları, karbür-silikon karbür ve grafit-alüminyum oksit kombinasyonlarında tek ve çift salmastralar.

23. Tüm Calpeda® pompa türleri için mekanik salmastralar: santrifüj pompalar, çok kademeli, dalgıç.Geniş bir malzeme yelpazesinde farklı mekanik salmastra modelleri.

24. APV® pompaları için uyumlu mekanik salmastralar: Puma, ZMA, ZMB, ZMD, ZMS, ZMH, ZMK.Rosista® ve Pasilac®, W ve W+.APV Howard® pompaları ve Crepaco Clean Line® için özel contalar gibi dalga yaylı bazı tasarımlar.Hepsi genel olarak meyve suları, süt ve içecekler gibi sıvılarla çalışmaya uygun malzemelerden üretilmiştir.

25. Allweiler, Mekanik salmastraların basit tasarımı basit ama bu tip pompalar için özel önlemler.

26. CM, FM, MR, LKH,GM ve ALC Alfa-Laval® pompa serileri için uyumlu farklı mekanik salmastra modelleri.Ayrıca lobüler SSP ve SR pompa çeşitleri için modeller.Tungsten karbür, silisyum karbür, grafit gibi farklı malzeme kombinasyonlarında mekanik salmastralar;farklı elastomer türleri ile birleştirilmiştir: NBR, EPDM ve FKM.

27. ABS® dalgıç pompalara özel atık su arıtımı için mekanik salmastralar.Farklı mekanik salmastra modelleri mevcuttur: yağ odacıklı mekanik salmastra ve su mekanik salmastra.

 

Soru : Siparişten önce bir NUMUNE alabilir miyim?
Cevap: Elbette.Numuneleri isteyebilirsiniz.Genellikle ücretsizdirler.

ChSt 55mm Kayar Kanatlı Pompa Mekanik Salmastralar Blackmer Tipi 2ChSt 55mm Kayar Kanatlı Pompa Mekanik Salmastralar Blackmer Tipi 3

 

 

SSS

Soru 1: Fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
Cevap: Biz bir fabrikayız ve ticaret hizmeti için en iyi satışlarımıza sahibiz.
Soru 2: Siparişten önce bir NUMUNE almayı deneyebilir miyim?
Cevap: Elbette.Numuneleri isteyebilirsiniz.Genellikle ücretsizdirler.
Soru 3: Fabrikanız nerede bulunuyor?Orayı nasıl ziyaret edebilirim?
Cevap: Fabrikamız Ningbo, Çin'de bulunmaktadır.Doğrudan Ningbo veya Shanghai havaalanına uçabilirsiniz.Evden veya yurt dışından tüm müşterilerimizi bizi ziyaret etmeye davet ediyoruz!
Soru 4: Fabrikanız kalite kontrol konusunda ne yapıyor?
Cevap: Kalite önceliklidir.En başından sonuna kadar kalite kontrolüne her zaman büyük önem veriyoruz.Fabrikamız ISO9001 kimlik doğrulaması kazanmıştır.
Soru 5: Kurşun süresi ne durumda?
Cevap: Ön ödemeyi aldıktan sonra 10-20 gün içinde.
Soru 6: Nasıl ödeyebiliriz?
Cevap: Küçük numune nakliye maliyeti için paypal veya T/T ile ödeme yapabilirsiniz.Ve siparişin büyük bir miktarı için görüşte T/T ile.
Soru 7: OEM mevcutsa?
Cevap: Evet, tüm ürünlerimize OEM / ODM hizmeti veriyoruz.
Soru 8: Şirketinizden pompa veya pompa parçası satın alabilir miyim?
Yanıt: Evet, Lob pompaları, Bileşik ve homojen pompalar, Homojen ve emülsifikasyon pompaları vb. pompalar ve pompa parçaları da sağlıyoruz.