Orijinal TM-20/25/28/32/40mm korozyona dayanıklı kimyasallar pompa mekanik mühür
Place of Origin Guangdong, China
Marka adı Bergman
Sertifika ISO SGS
Model numarası TM
Minimum Order Quantity 1/PCS
Packaging Details Carton 90*90*100mm
Delivery Time 2/day
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 1000/month
Ürün ayrıntıları
Origin Guangdong:China Adı Mekanik mühür
brand Bergman model TM
erişte ARAÇ SIC Seats SIC TC
Rubber seal VITON Metal ve yay SS304
Applies to pump Multistage pump Sertifika ISO9001-2015
Serve OEM customization service
Vurgulamak
Orijinal Kimyasallar Pompa Mekanik Mühür
Korozyona dayanıklı kimyasallar Pompa Mekanik mühür
TM-20/28mm Kimyasallar Pompası Mekanik Mühür
Mesaj panosundan ihtiyacınız olan ürünleri işaretleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz.
20MM-40MM 1000/PCS
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Ürün tanımıİşlem koşulları ve temel ayrıntılar
Guangzhou Bergman Mechanical Seals Co., Ltd.
Malzeme: W=TC,S=SIC,B=CAR,F1=VITON,E=EPDM,4=304,6=316.
Adı Mekanik mühür boyut Kaynağı Guangdong:Çin
- Evet. Standart boyut 20 mm marka Bergman
model WB2 SZ 25 mm Uygulanabilir CNP pompası
basınç ≤0,2-1,0 pma 28 mm Hat hızı ≤25m/s
Çikolata CAR SIC 32 mm Koltuklar SIC TC
Lastik mühür VITON 40 mm Metal ve yay SS304
sıcaklık -25°C-120°C Kauçuk malzemesine bağlı Uygulama Ev içi su temini