Kauçuk sızdırmazlık halkasının özel uygulaması.

July 18, 2021
hakkında en son şirket haberleri Kauçuk sızdırmazlık halkasının özel uygulaması.

Örneğin bu tür kauçuk contalar cep telefonu düğmelerinin, su sebillerinin, sıcak su şişelerinin vb. elektriksel contalarında kullanılmaktadır.

Bu malzemenin faydaları nelerdir?

Her şeyden önce, çeşitli sızdırmazlık biçimleri için uygundur: statik sızdırmazlık ve dinamik sızdırmazlık, her türlü malzeme için uygundur.Boyut ve oluk standartlaştırılmıştır ve değiştirilebilirlik güçlüdür.Çeşitli hareket modları için uygundur: döner hareket, eksenel ileri geri hareket veya birleşik hareket;

İkincisi, çeşitli farklı sızdırmazlık ortamları için uygundur: yağ, su, gaz, kimyasal ortam veya diğer karışık ortamlar.Uygun kauçuk malzeme seçimi ve uygun formülasyon tasarımı sayesinde yağ, su, hava, gaz ve çeşitli kimyasal ortamlar için etkilidir.Sızdırmazlık işlevi.

Kauçuk conta halkası aşınmaya ve ısıya dayanıklıdır, yüksek stabiliteye sahiptir ve soğuğa, ozona dayanıklı ve elektriksel yalıtım özelliklerine sahiptir.

Kulağa harika gelmiyor mu?

Firmamız kauçuk conta halkaları üretiminde uzmanlaşmış bir üreticidir.Satın almanız gerekiyorsa, lütfen bizimle iletişime geçin!